Pirmais Latvijas Nacionālais rehabilitācijas kongress

Atzīmējot Latvijas rehabilitācijas izglītības ceturtdaļgadsimtu, Rīgas Stradiņa universitātē (RSU) 19.–20. septembrī norisināsies Pirmais Latvijas Nacionālais rehabilitācijas kongress, kas, ņemot vērā rehabilitācijas nozares multiprofesionalitāti, pulcēs plašu ekspertu loku.

 

Kongresu rīko Latvijas Rehabilitācijas profesionālo organizāciju apvienība (LRPOA) un RSU sadarbībā ar Latvijas Rehabilitācijas ārstu biedrību un RSU Absolventu asociāciju, un tas norisināsies RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Anniņmuižas bulvārī 26a, kā arī RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16.

 

Kongresā aicināti piedalīties jomas speciālisti – rehabilitācijas ārsti, fizioterapeiti, ergoterapeiti, audiologopēdi, tehniskie ortopēdi, mākslas terapeiti, uztura speciālisti, veselības psihologi un citi speciālisti. Papildus visu profesiju un specialitāšu rehabilitācijas profesionāļiem kongresā gan ar ziņojumiem un stenda referātiem, gan klausītāju statusā aicināti piedalīties arī sociālā darba darītāji un organizatori, iekļaujošās izglītības speciālisti, studiju programmu akadēmiskais personāls un citi ar šo jomu saistītie speciālisti un interesenti.

 

Informācija par kongresu un reģistrācija - https://www.rsu.lv/pirmais-nacionalais-rehabilitacijas-kongress

 

Tēzes jāiesūta līdz 19. augustam uz e-pastu lrpoa@inbox.lv