Erasmus+ projekts

Eiropas Komisijas Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ ietvaros, sadarbojoties piecu valstu logopēdiem, tiek realizēts starptautisks tālākizglītības projekts "LINKS – Logopedists Interact for New Knowledge and Skills".

2019.gada tēmas: stostīšanās, artikulācijas un fonoloģiskie traucējumi, sensorā integrācija, informācijas tehnoloģiju izmantošana logopēdijā, metodes agrīnu valodas traucējumu novēršanai u.c.

Latvijas Logopēdu asociācija ir šī projekta partneris jau vairāku gadu garumā, tāpēc aicinām LLA biedrus piedalīties 2019.gada aktivitātēs.

Tālākizglītības seminārs norisināsies Bulgārijā, Varnas reģionā, Kranevo no 23.08.2019. līdz 01.09.2019. Darba valoda - angļu. Dalībniekiem no projekta līdzekļiem tiek apmaksāta semināra dalības maksa, uzturēšanās izdevumi (viesnīca un ēdināšana) un 70% no ceļa izdevumiem.

Viesnīca atrodas Melnās jūras krastā 100m no pludmales. Dzīvošana divvietīgās istabiņās : http://en.aqualife-sport.com/

Prasības pretendentiem:

  1. LLA biedrs.
  2. Praktizējošs logopēds vai logopēdijas students ar nelielu darba pieredzi.
  3. Angļu valodas zināšanas vismaz sarunvalodas līmenī.

Priekšroka tiks dota pretendentiem , kuri šajā projektā piesakās pirmo reizi.

Ja Jūs vēlaties kļūt par vienu no desmit  šī aizraujošā projekta dalībniekiem, lūdzam aizpildīt anketu un atsūtīt uz e-pastu: lla@e-apollo.lv līdz 23.01.2019.

Visas pieteikuma anketas izvērtēs LLA valde. Konkursa rezultāti tiks publicēti mājaslapā pēc 28.01.2019.

Nenokavē, piedalies, esi kopā ar mums!

LLA valde