The self-regulated development of multilingualism

2015.gada maijā Erasmus+ projekta ietvaros LLA biedri - Ināra Kļaviņa un Gunta Ozoliņa apmeklēja specializētos tālākizglītības kursus "The self-regulated development of multilingualism" Florencē. Kursi bija noteikti vadoties pēc pieņemošās organizācijas - GRUFF asociācijas profila.

GRUFF asociācija tika dibināta 1987. gadā. Tā veic zinātniskos pētījumus, kā arī specializējas izglītības un apmācības jomās. Lielu uzmanību pievērš bioloģiskiem pētījumiem, izmantojot psiholoģiskos laboratorijas eksperimentus balstītus uz Montesori metodēm. Pētījumi ir plaši izplatīti Eiropā, izmantojot Eiropas projektu B.E.L.L. (Bērni. Etioloģija. Laboratorijas. Garenvirziens).

Specializēto tālākizglītības kursu "The self-regulated development of multilingualism" ietvaros I. Kļaviņa un G. Ozoliņa tika iepazīstinātas ar jaunām D.Pecori grāmatām un materiāliem valodas attīstībai, kā arī bija lieliska iespēja vērot darbu ar bērniem.

Bildes un video var apskatīt šeit:

Specializēto profesionālas tālākizglītības kursu "The self-regulated development of multilingualism" autore piedāvāja turpināt sadarbību ar Latvijas Logopēdu asociāciju.