IX Eiropas logopēdu zinātniskais kongress

IX Eiropas logopēdu kongress
Florence, 8.- 9.05.2015

Eiropas logopēdu asociācija (CPLOL) pārstāv 80 000 logopēdus 30 Eiropas valstīs. IX Eiropas logopēdu zinātniskais kongress, kura mērķis ir iepazīstināt pasaules un Eiropas sabiedrību ar jaunākajiem zinātniskiem, akadēmiskiem un klīniski-praktiskiem sasniegumiem Eiropas logopēdijā, notiks 2015. gada 8.- 9.maijā Itālijas pilsētā Florencē. Kongresa uzņemošā organizācija ir Itālijas logopēdu asociācija (Federazione Logopedisti Italiani, FLI).


Kongresa vieta ir modernais, daudzfunkcionālais konferenču centrs Palazzo degli      Affari, kas, liela, sena parka ieskauts, atrodas pašā Florences vēsturiskajā centrā.

Florence ir viena no skaistākajām pasaules pilsētām un kongresa dalībnieki varēs ne tikai pilnveidot savu tālākizglītību, bet arī apvienot kongresa apmeklējumu ar brīnišķīgu un neaizmirstamu pilsētas un tās apkārtnes (Toskānas) iepazīšanas ekskursiju. 

2015. gada kongresa moto: “Atvērt durvis komunikācijai”, kā ietvaros ir definētas galvenās kongresa tēmas:
• Runas un valodas traucējumi bērniem
• Iegūti runas, valodas un rīšanas traucējumi pieaugušajiem un veciem cilvēkiem
• Izglītība logopēdijā un logopēda profesija.


Kongresa plenārsēdēs ar referātiem uzstāsies ievērojami zinātnieki, daudzu grāmatu autori, kuru vārdi ir zināmi ikvienam logopēdam Eiropā un pasaulē - Dorothy Bishop (Lielbritānija), Jean Luc Nespoulous (Francija), Jois Stansfield (Lielbritānija), Virginia Volterra (Itālija). Profesore Katherina Verdolini Abbott (ASV) vadīs meistarklasi par bērnu balss problēmām, bet Amerikas Logopēdu asociācijas (ASHA) prezidente Judith L. Page (ASV) praktiskā seminārā iepazīstinās ar logopēdijas aktualitātēm ASV un dalīsies pieredzē, kā vadīt lielu profesionālo asociāciju.


Kongresa organizācijas komitejas vārdā es aicinu ikvienu Latvijas logopēdu piedalīties Eiropas logopēdu svētkos! Kongresa zinātniskā komiteja gaida Jūsu tēzes, kas atspoguļotu logopēdisko pētījumu rezultātus. NetQues projekta dalībnieki ir aicināti dalīties pieredzē par projekta rezultātu ieviešanu. Ja šajā kongresā vēl neplānojat piedalīties ar referātu, tad esat laipni gaidīti kā dalībnieki. Tikai šeit – Florencē – Jūs sajutīsiet to, ko nozīmē būt vienam no plašās Eiropas logopēdu saimes!


Atcerieties :
Tēžu iesniegšana no 01.07.2014 līdz 01.11. 2014.
Kongresa reģistrācija sākas 01.09.2014.


Informācija par kongresu, reģistrāciju un tēžu iesniegšanu ir atrodama oficiālajā kongresa mājas lapā www.cplolcongress2015.eu.

 

CPLOL piedāvā vienreizēju izdevību piedalīties Kongresa viktorīnā (The Great CPLOL Quiz) un laimēt iespēju apmeklēt kongresu, nemaksājot kongresa reģistrācijas maksu (viktorīnas noteikumus skatīt šeit). Tas ir tik vienkārši – apmeklējiet CPLOL mājas lapu www.cplol.eu,  atbildiet uz viktorīnas jautājumiem, un turiet īkšķus, lai veiksme Jūs nepamet lielajā izlozē!

Kongresa oficiālā valoda ir angļu valoda, taču kongresa programma un tēžu krājums, kā arī visa kongresa informācija būs pieejama arī franču valodā. Itālijas Logopēdu asociācija nodrošinās kongresa referātu tulkojumu itāļu valodā. 


Tiekamies Florencē!

Baiba Trinīte
Kongresa viceprezidente
congress@cplol.eu